6 AY ÖNCE EVLENDİĞİ VE EŞİNİN 4 AYLIK

6 AY ÖNCE EVLENDİĞİ VE EŞİNİN 4 AYLIK
28 Şubat 2020 - 21:35

Suriye’nin İdlib kentinde Esed r-ejim u-nsurlarının s-aldırıları sonucu şehit olan Jandarma Uzman Onbaşı Güven Kurtulmuş’un Bitlis’in Güroymak ilçesine bağlı Budaklı köyündeki baba ocağına a-cı haber ulaştı. Şehit Kurtulmuş’un 6 ay önce evlendiği ve eşinin 4 aylık h-amile olduğu öğrenildi.
 İdlib’de dün gerçekleştirilen s-aldırıda şehit olan a-skerlerimizden biri olan Uzman Onbaşı Güven Kurtulmuş’un Bitlis Güroymak’taki baba evine a-cı haber ulaştırıldı. Şehit Kurtulmuş, 6 ay önce evlenmişti ve eşi de 4 aylık h-amileydi.


 

Suriye İdlib’de dün akşam a-skerlerimizin k-onvoyuna d-üzenlenen s-aldırıda 33 a-skerimiz şehit oldu. Şehitlerimizin evlerine a-cı haberler ulaştırılırken geride bıraktıkları hikayeler de belli oluyor.

GÜROYMAK ŞEHİDİNİN EVİNE HABER ULAŞTISuriye’nin İdlib kentinde Esed r-ejim u-nsurlarının s-aldırıları sonucu şehit olan Jandarma Uzman Onbaşı Güven Kurtulmuş’un Bitlis’in Güroymak ilçesine bağlı Budaklı köyündeki baba ocağına a-cı haber ulaştı. Güroymak Kaymakamı Muhammed Furkan Sancaktutar, beraberindeki as-keri yetkililerle Budaklı köyüne giderek, ş-ehidin ailesine ş-ehadet haberini verdi.EŞİ 4 AYLIK H-AMİLE112 Acil Sağlık ekiplerinin hazır bekletildiği köyde, ş-ehadet haberinin verilmesinin ardından ş-ehidin evi ve köy girişine Türk bayrağı a-sıldı. 6 ay önce evlenen şehit Kurtulmuş’un eşinin 4 aylık h-amile olduğu öğrenildi.

Bu haber 3115 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum