Ali ve Nazlı'nın zor görevi! Mucize Doktor elif kim, 4. yeni bölümde neler olacak?

Fox TV'nin sevilen dizisi Mucize Doktor yeni bölümüyle 3 Ekim Perşembe akşamı ekrana gelecek. Doktor Ali Vefa'nın sıra dışı hikayesinin anlatıldığı Mucize Doktor'un yeni bölümünde Ali ve Nazlı'yı zorlu bir görev bekliyor. Mucize Doktor kadrosuna yeni isim katıldı. Asistan Elif kim, Ali Vefa'nın başına nasıl bela olacak? İşte mucize Doktor 4. yeni bölüm özeti...

Ali ve Nazlı'nın zor görevi! Mucize Doktor elif kim, 4. yeni bölümde neler olacak?
03 Ekim 2019 - 08:06

Fox TV'nin sevilen dizisi Mucize Doktor'un 4. yeni bölümünde, Ali ve Nazlı bir karaciğer nakli operasyonu için başka bir hastaneye donör organı almaya giderler. 

Ancak yolculuk hiç Nazlı’nın beklediği gibi başlamaz ve süratle felakete dönüşür. Hastanede Beliz, nüfuzlu bir hastanın ameliyatını garanti altına almak için Ferman’ı Tanju’nun ameliyatına sokmaya çalışır. Bütün üst kademe birbirine girer ve Açelya’nın kıskançlık krizi sonunda Ali’ye patlar. Mucize Doktor dizisi 4. yeni bölümüyle 3 Ekim Perşembe akşamı (bu akşam) Fox TV'de. SERENAY AKTAŞ MUCİZE DOKTOR'DA:  Hastanede dengeleri değiştirecek olan Elif asistan, Ali ile Nazlı Doktor'un arasının açılması fırsat bilerek Ali'ye yanaşacak. Ferman Doktor'a gizli gizli hayranlık duyan Elif asistanın gerçek niyeti ise sonradan ortaya çıkacak. Serenay Aktaş'ın başarılı bir şekilde hayat vereceği Elif asistanın ise diziye önümüzde günlerde katılması bekleniyor. Serenay Aktaş Kimdir? Seranay Aktaş, 1993 yılında İstanbul'da doğmuştur. Eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü'nde tamamlamıştır. 15 yaşında Zeytinburnuspor'da futbol oynamaya başlamıştır. Daha Sonra Antalyaspor'a ve Beşiktaş Klübüne transfer olmuştur. 2012 yılında Arka Sıradakiler dizisi ile oyunculuğa adım atmıştır. Yahşi Cazibe, Türk Malı, Kanıt, Muhteşem Yüzyıl, Kaçak Gelinler, Acil Aşk Aranıyor, gibi projelerde yer almıştır. 2016 yeni sezonunda Show Tv'de yayınlanmaya başlayan İlişki Durumu: Evli dizisinde Ceyda karakterini canlandırmaktadır. 2014 yılında Survivor yarışmasına katılmıştır. 2015 yılında ise Survivor All Star yarışmasına katılmıştır. 

 

Bu haber 793 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum