Çido

Fenerbahçe’de bir devir sona erdi…

2012 yılında Valencia’dan transfer  edilen Mehmet Topal, sarı-lacivertli kulüple yollarını ayırdı.

TARAFTARLARLA KAPIŞMIŞTI

Geçtiğimiz sezon oynanan Antalyaspor maçında protestolara maruz kalan Topal, taraftarların ıslıklarına tepkisiz kalamamış ve oyundan çıkmak istemişti.

Yedek kulübesine kadar gelen ve sahada kalmak istemediğini belirten 33 yaşındaki futbolcuya teknik direktör Ersun Yanal destek verse de başarılı olamamıştı.

Taraftarlarla bağını iyice koparan Topal, yönetimle bir görüşme yaparak Fenerbahçe’den ayrılmak istediğini dile getirdi. Topal’la yola devam etmek istemeyen yönetim de bu isteğe olumlu yanıt vererek tecrübeli futbolcunun sözleşmesini karşılıklı olarak anlaşarak feshetti.

“TEŞEKKÜR EDERİZ”

İşte Fenerbahçe’den yapılan açıklama:

“Kulübümüze 2012 yılından beri hizmet etmekte olan, önemli başarılarımızda katkısı bulunan ve kaptanlarımız arasında yer alan Mehmet Topal ile yollarımız, dün akşam itibariyle karşılıklı anlaşılarak ayrılmıştır.

Bu kararın hem Fenerbahçemize hem Mehmet Topal’a hayırlı olmasını dileriz. Kendisine bugüne kadarki tüm hizmetleri ve kulübümüze yaptığı değerli katkılar için teşekkür eder, bundan sonraki hayatında başarılar dileriz.”

Fenerbahçe Spor Kulübü

Add comment

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

/* ]]> */