Güncel ve tarafsız yeni nesil haber sitesi

Koronavirüse karşı bir değerimizi daha yitirdik İmamoğlu açıkladı

Koronavirüse karşı bir değerimizi daha yitirdik İmamoğlu açıkladı
6.321
28 Eylül 2020 - 13:50

Koronavirüs her gün can almaya devam ediyor. Maalesef bir değeri daha koronavirüse karşı kaybetmenin üzüntüsünü derinden yaşıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu acı haberi bizzat kendisi duyurdu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu sosyal medya hesabından 2 defa vefat ile ilgili olarak açıklama yaptı. İSTAÇ Genel Müdürü Mustafa Canlı yeni tip koronavirüs sebebiyle yaşamını yitirdi. Kişisel sosyal medya hesabından vefat haberini aktaran İmamoğlu şu sözler ile duyurdu:

“Kıymetli çalışma arkadaşımız, İSTAÇ Genel Müdürümüz Mustafa Canlı’yı Covid sebebiyle kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Kendisine Allah’tan rahmet; yakınlarına, sevenlerine ve İBB ailemize başsağlığı dilerim.

İSTAÇ Genel Müdürü’müz Mustafa Canlı, uzun yıllar farklı görevlerde bu ülkeye hizmet etmiş, çalışkan ve herkes tarafından sevilen bir çalışma arkadaşımızdı. Kendisine bir kez daha Allah’tan rahmet; yakınları ve sevenlerine sabır diliyorum. Hizmetlerini unutmayacağız.” ifadelerini belirtti.

İSTAÇ SOSYAL MEDYA HESABI DA PAYLAŞIMDA BULUNDU

İSTAÇ sosyal medya hesabından yapılan paylaşım ise “Sevgili Genel Müdürümüz, ağabeyimiz Mustafa Canlı’yı kaybetmenin üzüntüsü içerisindeyiz. Kendisine Allah’tan rahmet, tüm sevenleri başta olmak üzere İBB ailemize başsağlığı dileriz” sözleri aktarıldı.

google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.