Güncel ve tarafsız yeni nesil haber sitesi

Master Şef Mehmet’in Kızı vede Oğlu Kim Çıktı

Master Şef Mehmet’in Kızı vede Oğlu Kim Çıktı
4.893
23 Eylül 2020 - 16:15

Türkiye’nin hakkında birçok şey merak ettiği kişilerin başında gelen Mehmet Şef’in her gün yeni bir sırrı ortaya çıkıyor. Mehmet Şef ile ilgili en fazla merak edilen konu ise ailesi. Özellikle eşi ve kızı merak ediliyor.

Master Şef programı TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı andan itibaren Google arama motorunda Master Şef Mehmet’in eşi ve kızı kim? sorusu dakikalar içinde yüzbinlerce kişi tarafından aratılıyor.

Mehmet Şef meraklı hayranlarının merakını sonunda giderdi. Kendine has üslbuyla Master Şef yarışmacılarının korkulu rüyası olan Mehmet Şef kızını stüdyoya getirdi.

Mehmet Şef kızı Sude ile Master Şef programının çekildiği stüdyoda objektiflere poz verdi. Mehmet Şef’in kızını görenler güzelleiği karşısında büyülendi. Mehmet Şef’in kızı Sude’de en az babası kadar medyatik birisi çıktı.

Sude Yalçınkaya sosyal paylaşım sitesi İnstagram’ı çok aktif kullanan ve çok sayıda takipçiye sahip. Sude yakın zamanda erkek kardeşinin fotoğrafını paylaşarak ne kadar birbirlerine benzediklerini yazmış ve paylaşım kısa süre içinde beğeni ve yorum yağmuruna tutulmuştu.

Mehmet Şef’in eşi ise medyadan ve objektiflerden uzak. Şimdiye kadar hiçbir yerde görüntü vermeyen bayan Yalçınkaya’da en fazla merak edilen isimlerden birisi. Mehmet Şef ise eşiyle ilgili en küçücük bir bilgi bile vermiyor ve hiçbir paylaşım yapmıyor.

TV8 yemek yarışması MasterChef Türkiye yeni sezon ile yine ilgi odağı olmayı başardı. Sevilerek izlenen yemek yarışması MasterChef Türkiye’nin dikkat çeken isimlerinden Mehmet Şef yani Mehmet Yalçınkaya ise sosyal medyada en çok konuşulan isimlerin biri oldu. Mehmet Şefi bu kez gündeme taşıyan ise güzelliği ile dikkat çeken kızı Sude oldu…

Sivri dilli üslubuyla yarışmacıların korktuğu isim olarak algılanan Mehmet Yalçınkaya’nın Sude adında bir kızı ve Utkan adında bir oğlu bulunuyor.

google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.