ÜNİVERSİTE'DEN KOVULDU

ÜNİVERSİTE'DEN KOVULDU
27 Şubat 2020 - 00:58

Özyeğin Üniversitesi’nde ulaştırma görevlisi olarak çalışan Erkan Naldemirci, son dönemde sosyal medyada gündeme gelen 10 yaşındaki Atakan Kayalar hakkında çirkin sözler paylaştı. Çocuk istismarını savunan Naldemirci, Facebook hesabından yaptığı paylaşımda 10 yaşındaki Atakan’ı hedef gösterdi.

iste o paylaşımıGörüntünün olası içeriği: 1 kişiSosyal medyaya düşen videosuyla dikkatleri çeken 10 yaşındaki Atakan Kayalar için skandal sözler sarf eden Erkan Naldemirci isimli erkek, Özyeğin Üniversitesi’ndeki işinden çıkarıldı.Özyeğin Üniversitesi’nde ulaştırma görevlisi olarak çalışan Erkan Naldemirci isimli erkek, son dönemde sosyal medyada gündeme gelen 10 yaşındaki Atakan Kayalar hakkında skandal sözler paylaştı. Çocuk istismarını savunan Naldemirci, Facebook hesabından yaptığı paylaşımda 10 yaşındaki çocuğu hedef göstererek “Buna en güzel tedavi tecavüz kardeşim. Yaşadığı şok ile birlikte belki aramıza geri döner” dedi.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, selfie ve yakın çekim10 yaşındaki çocuğa karşı ağza alınmayacak küfürler sarf eden Naldemirci, “İnşallah 11 yaşına girdiğinde ölürsün de başımıza bela olmazsın” paylaşımında bulundu.Özyeğin Üniversitesi ise, Twitter’dan yükselen tepkiler ardından Erkan Naldemirci’nin işine son verdi.

Bu haber 4463 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum