Güncel ve tarafsız yeni nesil haber sitesi

Ünlü Market Zincirinde Rezil Görüntü 2 Kadın Milletin Gözü Önünde

Ünlü Market Zincirinde Rezil Görüntü 2 Kadın Milletin Gözü Önünde
9.421
07 Ekim 2020 - 18:45

Türkiye ünlü market zincirinde yaşanan rezilliği konuşuyor. İki kadının reyonlar arasında çekilen görüntüleri izleyenleri şok etti.

Market güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülenen rezillik görevlilerin ve müşterilerin gözü önünde gerçekleşti.

Hem market görevlilerinin hem de müşterilerin uyarılarını ve tepkilerini dinlemeyen iki kadının rezil hali büyük tepki çekti. Görüntüler sosyal paylaşım sitelerinde dakikalar içinde milyonlarca yorum ve beğeni aldı.

İğrenç görüntülere sosyalpaylaşım sitelerinde de büyük tepki gösterilirken görüntüler haber kanalları ve tv ana haber bültenlerinde de yer aldı. Görüntüler öncesi çocuklara izletmeyin uyarısı yapıldı.

Ünlü market zincirinde düdüklü tencere için kavga eden kadınların görüntüsü sosyal medyada günün en çok paylaşılanları arasına girdi. Kalan son tencereyi almak için kıyasıya mücadele eden iki kadın, etraftakilere aldırış etmeden birbirlerini yerlerde sürükledi.

“BUNU YAPMAYA DEĞER Mİ?”

Korona kurallarının hiçe sayıldığı kavga anında market çalışanlarından birinin “Düdüklü tencere için birbirinize bunu yapmaya değer mi?” demesi dikkat çekti.

Bir markette kaydedilen görüntülerde iki kadının düdüklü tencere kavgasına tutuştukları görülüyor. Korona kurallarını hiçe sayan kadınların yerlerde süründükleri görüntüler sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı.

 

google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.